Willkommen :)


Nasz hotel usytuowany jest w samym centrum Karpacza, przy głównej ulicy miasta. Takie położenie sprawia, iż wszędzie jest blisko, a sam obiekt stanowi idealną bazę wypadową, umożliwiającą szybkie poznanie największych atrakcji miasta i regionu. Jednocześnie zapewniamy spokojny wypoczynek i relaks w naszych 2,3 i 4 osobowych pokojach, z których jest piękny widok na najwyższe partie Karkonoszy (w tym Śnieżkę). Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV. Posiadamy bawialnie dla dzieci.  Na terenie obiektu jest zamykany i oświetlony parking. Wi-fi.

 

Zapraszamy grupy !!!!! 65 zł od osoby z dwoma posiłkami!!!!! Co 15 osoba gratis!!!!!!!  ( nie dotyczy ferii zimowych, poczatku maja, wakacji)

Telefon stacjonarny

75 615 11 18


Telefon komórkowy

606 822 323

E-mail

katarzyna.szmorhun@gmail.com

P

 

Dysponujemy również salą balową.


Nasi goście otrzymują 5 % rabatu na wszystkie zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym "Anna" www.gabinetanna.com

 

Po zrobieniu rezerwacji zadatek prosimy wpłacać na konto:

Mbank 85 1140 2004 0000 3002 7589 3023

SWIST   -  BREXPLPWMBK

Artykuły o regionie


Grillowanie w Karpaczu


    Grillowanie jest atrakcją, którą uwielbiają niemal wszyscy. Dlatego też władze tego miasta przygotowały także ofertę dla wszystkich amatorów grilla. Domy wczasowe w Karpaczu bardzo często dla swoich gości, którzy u nich mieszkają przygotowują różnego rodzaju imprezy. Oczywiście największą popularnością cieszy się właśnie grill i wspólne siedzenie do późnych godzin nocnych. Grill jest przygotowywany przez właścicieli, ale turyści i mieszkańcy również aktywnie włączają się we wszelkiego rodzaju przygotowania. Każdy może przynieść ze sobą coś do jedzenia i do picia. Właściciele takich domków nikogo nie dyskryminują i bardzo często przygotowują posiłki dla mięsożerców, a także dla wegetarian, którzy coraz częściej odwiedzają więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • TV

  • Wifi

Standort